• سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان جنوبی با همکاری دستگاههای ذیربط همایش بزرگ پیاده روی با موضوع امنیت در فضای مجازی با حضور بیش از شش هزار نفر را برگزار کرد.

    کد: 21863
    تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 624
    سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان جنوبی با همکاری دستگاههای ذیربط همایش بزرگ پیاده روی با موضوع امنیت در فضای مجازی با حضور بیش از شش هزار نفر را برگزار کرد.

     

    بسم الله الرحمن الرحیم

    در راستای ارتقای نشاط و شادابی در بین جوانان و خانواده های محترم استان خراسان جنوبی، و همچنین ارتقای دانش همشهریان درمورد بحث فناوری اطلاعات بویژه فرصتها و تهدیدهای موجود در فضای مجازی، سازمان نظام صنفی رایانه ای که متولی ساماندهی به امور مربوط به حوزه فناوری اطلاعات در بخش خصوصی است با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و همزمان با هفته خانواده، روز جمعه نهم مهرماه همایش پیاده روی با موضوع امنیت در فضای مجازی برگزار نمودند. این همایش با استقبال کم نظیر همشهریان محترم بیرجندی مواجه شد و بیش از شش هزار نفر مشارکت نمودند. در همایش مذکور خانم بتول مهرشاد رئیس هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان  و سپس جناب سرهنگ حسینی رئیس پلیس فتای استان مطالب مهمی در راستای ارتقای سطح دانش حاضران در موضوع امنیت در فضای مجازی بیان نمودند.
    این رخداد فرهنگی ورزشی، همزمان با هفته خانواده و با مشارکت سازمانهای مختلف (دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی، سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان جنوبی، شهرداری بیرجند، شورای اسلامی بیرجند، اداره کل ورزش و جوانان، هیئت ورزشهای همگانی، اعضای رسمی سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان جنوبی، شرکت مخابرات استان خراسان جنوبی، سازمان رفاهی تفریحی شهرداری بیرجند، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی، اداره کل محیط زیست خراسان جنوبی) برگزار شد و به عنوان اولین بار بخش خصوصی حضور پررنگی در برگزاری این همایش و همچنین تقدیم جوایز داشت چنانکه بیش از چهارصد جایزه از سوی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان به عنوان بخش خصوصی به حاضران اهدا شد.
    تعدادی از جوایز در زمان برگزاری همایش، قرعه کشی و به برندگان تقدیم شد و بقیه روز یکشنبه 11/7/95 در محل دفتر هیئت همگانی استان قرعه کشی شده و به شرح فایل پیوست اعلام میگردد. از برندگان درخواست می شود به آدرس اهداکننده مراجعه نمایند.

     

     فایل پیوست
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خراسان جنوبی می باشد.
مجری: پورتال سامان